1 2 3 4 1

Nastavení nové zakázky

Níže si zvolte výchozí nastavení, které se použije pro všechny fotky, které nahrajete v dalším kroku. Nastavení rozměru a povrchu budete moci pro jednotlivé fotky změnit po jejich nahrání.

Poměr stran digitálních fotografií je většinou 4:3, poměr stran běžných formátů fotografií však zhruba 3:2. Fotografie tedy nemohou být kompletně přeneseny na fotografický papír a je tedy nutné se před objednáním rozhodnout, jakým způsobem má fotolaboratoř záběry na fotopapír přenést.

Fotografie můžete mít s ořezem – bez bílých okrajů
Bez ořezu – s okraji

Máte také možnost nechat způsob ořezu na nás. Tam, kde není potřeba a nic podstatného se z fotografie neořízne ořez provedeme, vždy ale s ohledem na celkovou kompozici snímku – ořez posuneme a uzpůsobíme. Tam, kde bychom uřízli něco podstatného (hlavu, apod.) necháme bílé okraje. Ve všech případech ale budete mít fotografii Vámi zvoleného formátu, nedostanete např. při objednávce fotografií formátu 10x15 cm ve výsledku fotografie 10x13 cm, které potom nesedí do žádného fotoalba. Ukázka možností ořezu.

Pokračovat v nedokončené zakázce

Pokud jste z nějakého důvodu nedokončili zakázku (např. jste přerušili nahrávání fotek), můžete ji dokončit po zadání čísla zakázky níže.

Pokračovat je možné pouze v zakázkách, které nejsou starší než 10 hodin a nebyly ještě odeslány ke zpracování.