Informace

V dnešní době digitální fotografie, kdy spousta snímků leží na pevných discích či jiných médiích je důležité, aby fotografie, které jste se rozhodli zhotovit byly pěkné a kvalitní. Zvažte proto, zda za tyto fotografie, které si chcete uchovat jako pěknou vzpomínku v albu nezaplatit raději o něco více.

Nenabízíme fotografie za korunu. My nabízíme kvalitní fotku za poctivou cenu.

Veškeré fotografie projdou ruční korekcí, upravíme barevnost, světlost, kontrast a popř. ostrost tak, aby výsledek byl vždy co možná nejlepší. Nepoužíváme recyklované chemie ani levný fotopapír, u nás je samozřejmostí použití kvalitní chemie FUJI a fotopapíru FUJI SUPREME.

Co nabízíme?

Tisk opravdových fotografií - barevné fotografie zpracované chemickou cestou! Díky tomuto je možné dosáhnout vynikající kvality a dlouhé barevné stálosti výstupu, nesrovnatelně vyšší a stálejších než u tisků termosublimačními nebo inkoustovými tiskárnami.

Jak na to?

Celý proces zadání foto zakázky je přehledně a jednoduše rozdělen do několika kroků.

  1. Volba základních informací o fotozakázce - výchozí formát, typ povrchu a ořez. Formát a povrch lze později u každé fotky upravit.
  2. Nahrání fotek - pomocí jednoduchého rozhraní k nám nahrajete své fotky a u každé z nich si ještě můžete změnit formát, počet a typ povrchu. Po každé změně se přepočítá i cena, takže máte přehled, kolik bude zhotovení fotek stát. Pokud z nějakého důvodu zakázku nedokončíte, máte možnost ji dokončit do 5 hodin od zahájení (zadáním čísla zakázky v kroku 1).
  3. Dodací údaje - zadáte kontaktní údaje pro dodání zakázky.
  4. Volba dopravy - zvolíte typ dopravy.
  5. Kontrola zakázky - zkontrolujete dodací údaje, počty fotek, cenu a odesláním uzavřete zakázku. O jejím postupu Vás budeme informovat, nebo máte možnost využít sledování zakázky.

Platba

  1. V hotovosti, při osobním odběru na naší prodejně
  2. Poštou, platba předem na náš bankovní účet 2500283106/2010 (Fio Banka)
  3. Poštou, na dobírku

Zpracování

Vaše fotografie budou zpracovány nejpozději příští pracovní den po obdržení souborů.

Odeslání fotografií a reklamace

Vaše fotografie budou odeslány v případě platby dobírkou maximálně jeden pracovní den po obdržení objednávky, v případě jiného typu platby maximálně jeden pracovní den po obdržení platby. Součástí zásilky je daňový doklad.
Reklamace zboží se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku.