Nápověda

Celý postup objednání zakázky je jednoduše a přehledně rozdělen do několika kroků.
Vytvoření nové zakázky zahájíte tlačítkem vyvolat v pravém horním rohu nebo kliknutím na tento odkaz.

Pro správný aplikace pro nahrání fotografií doporučujeme prohlížeč Mozilla Firefox nebo Internet Explorer 8 a vyšší.

Krok 1 - Nastavení

V prvním kroku máte možnost zvolit si výchozí nastavení pro nahrávané fotky. Pokud máte slevový kód, zadejte jej - po jeho ověření budete ihned informováni o použité slevě.

Věnujte prosím pozornost nastavení ořezu. Poměr stran digitálních fotografií je většinou 4:3, poměr stran běžných formátů fotografií však zhruba 3:2. Fotografie tedy nemohou být kompletně přeneseny na fotografický papír a je tedy nutné se před objednáním rozhodnout, jakým způsobem má fotolaboratoř záběry na fotopapír přenést.

Fotografie můžete mít s ořezem – bez bílých okrajů
Bez ořezu – s okraji

Máte také možnost nechat způsob ořezu na nás. Tam, kde není potřeba a nic podstatného se z fotografie neořízne ořez provedeme, vždy ale s ohledem na celkovou kompozici snímku – ořez posuneme a uzpůsobíme. Tam, kde bychom uřízli něco podstatného (hlavu, apod.) necháme bílé okraje. Ve všech případech ale budete mít fotografii Vámi zvoleného formátu, nedostanete např. při objednávce fotografií formátu 10x15 cm ve výsledku fotografie 10x13 cm, které potom nesedí do žádného fotoalba.

Krok 2 - Výběr fotek

V tomto kroku vyberte fotky, které chcete vyvolat. Můžete nahrát libovolný počet souborů ve formátu JPG. Nastavení formátu, povrchu a počtu kusů si můžete upravit kliknutím na požadovanou fotku.

Krok 3 - Dodací údaje

Nyní pouze vyplníte kontaktní údaje včetně adresy na kterou Vám máme zásilku zaslat.

Krok 4 - Doprava a platba

Následuje volba způsobu přepravy, která vám bude nejlépe vyhovovat.

Krok 5 - Kontrola a odeslání

V předposledním kroku máte možnost zkontrolovat počty fotek, částku a dodací údaje. Kliknutím na tlačítko "Odeslat ke zpracování" dojde k uzavření a odeslání Vaší objednávky do naší foto laboratoře.

Dokončení

Po odeslání Vám bude zobrazena stránka s informací o úspěšném dokončení a s případnými údaji pro platbu (v případě že jste zvolili platbu předem). Stejné informace Vám budou zaslány emailem.

Stav své zakázky můžete sledovat zde po zadání jejího čísla. O postupu Vás také budeme informovat emailem.